– Ters Bakış

mobil onay banko kuponlar

Sokak ortasında soyunarak kaçtı!

İstanbul Bahçelievler’de dolandırıcı kadın yakayı ele verince soyunarak iş yerinden uzaklaştı. Çevredekiler ise olay karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Sokak ortasında soyunarak kaçtı!
18 Kasım 2019 - 12:41

İstanbul Bahçelievler’de ‘tırnakçılık’ olarak nitelendirilen yöntemle bir işyeri sahibini dolandırmaya çalışan kadın, fark edilince dikkatleri başka yöne çekmek için cadde ortasında soyundu.

DIŞARIYA ÇIKMAYA ÇALIŞTI

Olay, geçtiğimiz günlerde Bahçelievler, Şirinevler Mahallesi Hürriyet caddesinde esnaflık yapan Şeref Karaköse’ye ait iş yerinde yaşandı. Karaköse’nin iş yerine gelen bir kadın 200 TL uzatarak alışveriş yapmak istedi. Tavırlarından şüphelenen iş yeri sahibi ise, parayı geri vererek işyerinden çıkarmaya çalıştı. ‘Tırnakçılık’ yöntemi ile bir miktar parayı almaya çalışan kadın fark edildiğini anlayınca, işyerinden dışarıya çıkmaya çalıştı.

BAĞIRARAK OLAY YERİNDEN UZAKLAŞTI

İşyeri sahibi ise kadının dolandırıcı olduğunu anlayınca, müdahale etmek istedi. Tam bu sırada kadın, dikkatleri başka yöne çekmek için bir anda cadde ortasında soyunmaya başladı. Caddedeki vatandaşların şaşkın bakışları arasında elbisesinin alt kısmını çıkartan, kadın daha sonra bağırarak olay yerinden uzaklaştı.

“KIZDI VE SOYUNDU”

İş yeri sahibi Şeref Karaköse o anları anlatarak, “Kadın içeri gelirken 200 TL para verdi. Durumu anlayınca parasını geri verdik. Geri verdiğimizde kızdı, dışarı çıkıp soyundu. Kapının önünde soyunmaya başladı. ‘Sizi polise şikayet edeceğim. Polise haber veriyorum’ dedi. Hem suçlu hem güçlü.Oğlum geldi sonra onu uzaklaştırdı” dedi. İşyeri sahibinin fark etmesi üzerine, dolandırıcı kadının dışarıya çıkarak soyunduğu anlar ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, bir kadının işyerinden çıkarak soyunduğu, sonrasında ise şaşkın bakışların içerisinde ilerleyerek gözden kaybolduğu görülüyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.