Doğru ve dürüst haber

Kardeşine zorla sigara içirmeye çalıştı! Betül Aşçı’dan skandal hareket

Habere göre; sosyal medya, Betül Aşçı isimli kadının skandal görüntüleri ile çalkalanıyor. Küçük kız kardeşine sigara içirmeye çalışan ve bu görüntüleri yayınlayan Betül Aşçı büyük tepki çekti. Küçük kızın bu durumdan rahatsız olmasına aldırış etmeden sigara içirmek için zorlamaya devam eden Betül Aşçı, bu anları Instagram hesabından takipçileri ile canlı yayında paylaştı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’ndan olayla ilgili son dakika açıklaması yapıldı. Bakanlıktan yapılan açıklamada, “Canlı yayında kardeşine zorla sigara içirmeye çalıştı” başlıklı haber ve görüntülere ilişkin, İstanbul’daki çocuk ve ailesiyle ilgili sosyal inceleme yapıldığını, çocuklara rehberlik desteği sağlandığını ve inceleme sonucunda da gerekli tedbirlerin alınacağını bildirdi.

Kardeşine zorla sigara içirmeye çalıştı! Betül Aşçı’dan skandal hareket
07 Temmuz 2020 - 17:24

Sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında 3 yaşındaki kardeşine sigara içirmeye çalışan Betül Aşçı, Gaziosmanpaşa’da gözaltına alındı.

Sosyal medya hesabından dün yaptığı canlı yayında 3 yaşındaki kardeşi Z.E.K’ye zorla sigara içirmeye çalışan 19 yaşındaki Betül Aşçı, büyük tepki toplamıştı. Canlı yayında kız çocuğunun kendisine direnmesine rağmen zorlamaya devam eden Betül Aşçı’nın adresi savcılığın talimatının ardından emniyet tarafından tespit edildi. Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Betül Aşçı’yı gözaltına aldı. Gözaltına alınan Betül Aşçı’nın emniyetteki işlemleri devam ediyor.

“BEN ZEHİR İÇMEM”

Büyük tepki çeken görüntülerde küçük kız çocuğunun “ben zehir içmem” deyip geri kaçtığı Betül Aşçı’nın ise “içersin, güzel içersin” diyerek zorladığı görülüyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.