Trump öldü !

ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence’in, tüm planlarını iptal ederek Beyaz Saray’a dönmesi sosyal medyayı karıştırdı. Sosyal medyada dolaşan bu fotoğraf ise Trump’ın öldüğü iddialarını güçlendiriyor. Trump ise halen iddialara yanıt vermiş değil. Saatlerdir dünya Trump’ın ölüm haberiyle çalkalanıyor.

DONALD TRUMP ÖLDÜ MÜ

Pence’nin Beyaz Saray’a dönüşü basında ‘Acil durum’ olarak yer bulurken, sosyal medyada ABD Başkanı Donald Trump’ın öldüğü ya da öldürüldüğü iddialarıyla çalkalandı.Bazı sosyal medya platformlarında Trump’ın suikaste uğradığına dair paylaşımlar yapılırken Beyaz Saray’dan iddialara cevap gelmedi.Pence’nin dönüşüne ilişkin yapılan açıklamada ise “Başkan Yardımcısının Washington’da kalmasını gerektiren bir durum ortaya çıktı. Acil bir durum yok” ifadelerine yer verildi.

“KONU BAŞKAN’IN SAĞLIĞI DEĞİL”

Öte yandan Amerikan medyasına açıklama yapan üst düzey bir yetkilinin, “Konu Başkan’ın sağlık durumuyla ilgili değil. Ulusal güvenlikle ilgili de değil” dediği aktarıldı.

NE OLDUĞU HALA BELİRSİZ

Birçok fotoğraf ve bilginin dolaştığı sosyal medyada hala belirsizlik mevcut. Trump’ın iddialara yanıt vermemesi ise iddiaları kanıtlar nitelikte gözüküyor.

Bir cevap yazın