İmamoğlu: Son yerel seçimler yurdun her yerinde bir umudu yeşertti

İmamoğlu konuşmasından satır başları;

Son yerel seçimler yurdun her yerinde bir umudu yeşertti. Bu umut, insana saygı ve kente özen gösterileceğine dair güçlü bir istek ve irade ile bize ciddi bir sorumluluk yüklüyor. Biliyoruz ve fazlasıyla farkındayız, tüm belediye başkanlarımızla bu süreci hep beraber başaracağız.

Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinde düzenlenen CHP Belediye Başkanları Çalıştayı’na katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, beraberinde Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ile Sandıklı Merkez Ulu Camii’nde cuma namazı kıldı. İmamoğlu’nu görmek ve fotoğraf çektirmek isteyenler cami önünde toplandı.

Cami giriş ve çıkışında İmamoğlu’nun fotoğrafını çekmek ve birlikte fotoğraf çektirmek isteyenler kalabalık oluşturdu.

Aracına binmeden önce kalabalığa seslenen Ekrem İmamoğlu, “Sandıklı’daki tüm dostlarımıza selam ve saygı iletin. Cuma namazına katıldık. Sandıklı’da daha çok gezmek isterdik. Ama toplantılarımız var. Hakkınızı helal edin. Allah nice buluşmalar nasip etsin” dedi.

HİÇBİR KURUMDAN YA DA KİŞİDEN DESTEK ALMADAN AYAKTA KALMAYA ÇALIŞIYORUZ. TEK GELİRİMİZ GÖRDÜĞÜNÜZ REKLAMLARDIR. İLGİNİZİ ÇEKEN REKLAMLARA 1 DEFA TIKLAMANIZ BİZİM AYAKTA KALMAMIZI SAĞLAYACAKTIR. TEŞEKKÜRLER!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir