Acı haber: İşsiz kalan iki çocuk babası vatandaş 13. kattan atladı

Antalya Kepez’de akşam saatlerinde bir vatandaş daha canına kıydı. İddiaya göre işinden atılan ve bir süredir işsiz olan 45 yaşındaki Ali.Y. geçim sıkıntısı yüzünden oturduğu apartmanın 13. katına çıkarak kendin boşluğa bıraktı.  İnşaatlarda yalıtım işi yapan Ali Y., işyerinin iflas edip kapanmasından sonra işsiz kaldığı iddia edildi. 

Olay, saat 16.00 sıralarında Kepez ilçesi Gazi Mahallesi TOKİ B1-2/14 Blok’ta meydana geldi. Mersin’den iki kızı ve eşiyle birlikte Antalya’ya gelen Ali Y., bir süre önce ev satın aldı. İnşaatlarda yalıtım işi yapan Ali Y., çalıştığı şirket iflas edince işsiz kaldı.

3 aydır işsiz olan Ali Y., bunalıma girdi.
Bugün akşam saatlerinde eşiyle otururken aniden 8’inci kattaki evlerinden 13’üncü kata çıkan Ali Y., merdiven penceresinden kendini boşluğa bıraktı. Dışarıdan gelen ses üzerine balkona çıkan B.Y., eşini yerde hareketsiz gördü. Çağrılan 112 ekibi tarafından Kepez Devlet Hastanesi’ne götürülen Ali Y., burada yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Ali Y.’nin cansız bedeni Adli Tıp Kurumuna götürüldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir