Bak sen şu Prens Selman’a! Lindsay Lohan ile…

Hollywood’un skandallarıyla meşhur oyuncusu Lindsay Lohan’in Suudi Arabistan’ın Veliaht Prensi Muhammed Bin Selman ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Lohan’den bugün katıldığı bir programda itiraf geldi…

Ünlü oyuncu Lindsay Lohan, Avustralya’da bir radyo programına konuk oldu. Lohan, bir süredir adının geçtiği bir dedikoduya da açıklık getirdi.

Aşk defteri bir hayli kalabalık olan 33 yaşındaki oyuncunun, Suudi Arabistan’ın Veliaht Prensi Muhammed Bin Selman ile aşk yaşadığı iddia edilmişti.

Ünlü haber sitesi Page Six, Lohan ve Selman’ın bir yıldır aşk yaşadığını ve prensin Lohan’ı özel uçağıyla gezdirerek ona hediyeler aldığını yazmıştı.

Lohan ile Selman’ın Formula 1 yaşında karşılaşıp tanıştıkları iddia edilmişti.

Ayrıca Selman’ın, Amerikalı oyuncuya “hediye paketi içerisinde kredi kartını verdiği” ve ikilinin yakınlaşarak görüşmeye başladığı konuşuluyordu.

33 yaşındaki Amerikalı oyuncunun menajeri ise, Lohan ve Selman’ın arkadaş olduklarını söylerken aşk dedikodularını yalanlamıştı.Prens Selman ise konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmamıştı.

Lohan, yaptığı açıklamada “Bugün terk edildim” dedi. “The Kyle and Jackie O Show”a katılan Hollywood yıldızı Lindsay Lohan, “Kim olduğunu bilmezsiniz” dese de akıllara Lohan’in adının birlikte anıldığı son kişi olan Muhammed Bin Selman geldi.

Ünlü oyuncu daha önce Aaron Carter, Wilmer Valderrama, Samantha Ronson ve Egor Tarabasov ile aşk yaşamıştı.Lindsay Lohan, 2017 yılında Suriyeli mültecileri ziyaret etmek için Türkiye’ye gelmişti. Lindsay Lohan’in geçen sene Türk iş insanı Murat Aşık ile birlikte olduğu iddia edilmişti.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir