İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Rus turist, girdiği markette adeta terör estirdi

 Geçen 30 Mayıs saat 22.30 sıralarında meydana gelen olayda hediyelik eşya ve market işletmeciliği yapan Metin Ömeroğlu, işyerine gelen Rus uyruklu müşterisinin saldırısına uğradı.

Eşiyle beraber alışveriş için markete giren İgor Nekludov isimli Rus müşteri, reyonlar arasında dolaşırken, Ömeroğlu’nun köpeği ile karşılaştı. Küçük köpek koşuşturma sırasında eşinin üzerine doğru gidince, Nekludov köpeğe tekme attı. Rus müşteri, bu durumu fark ederek tepki gösteren Ömeroğlu’na sex izleise önce yumruk ardından kafa atarak burnunu kırdı. Rus turist Nekludov, eşiyle beraber olay yerinden hızla uzaklaşırken, burnu kırılan Ömeroğlu ise kanlar içinde kaldı. O anlar ise saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Olaydan sonra Rus turistten şikayetçi olan Ömeroğlu, yetkililerden yardım istedi.

“Avrupalı bir turistten beklenmeyen bir hareket”

Metin’in babası İsmet Ömeroğlu, yaşanılan o anları İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabirine anlattı. Oğlunun sevimli bir süs köpeği olduğu söyleyen baba Ömeroğlu, her gün yüzlerce kişinin köpeği görmeye geldiğini aktardı. Ömeroğlu,” O köpek hiç kimseye zarar vermez. Zaten çocuklara ve vatandaşlara duyarlı bir köpek, insanları gördüğü zaman  yere yatar ve kendisini sevdirmeye çalışır. O kişi içeriye girdiği anda köpekte geliyor ve bu kişi köpeğe tekme atıyor. Oğlumun da ‘sen niye köpeğe tekme atıyorsun, sana zarar vermedi’ demesi üzerine Avrupalı bir turistten beklenmeyen bir hareketle kafa atarak çocuğun burnunu kırıyor. Çocuk turisti tutuyor gitmesin neden böyle yaptı diye daha sonra oğlumu yere yatırıyorlar. Daha sonra dükkandan çekip gidiyorlar. Çocuğun burnundan akan kanı 4-5 arkadaş yarım saatte zor temizledi. Sonra ben  dükkana geldim ve  araya girdim. Turistte biri zarar verilmesin, birisi bir tokat atar ve uluslararası gündem olur. Ülke olarak itibarımıza gölge düşmesin ve Alanya’ya zarar gelmesin diye” dedi.

 “Küstah şahıs şuanda Alanya’da güneş kremi sürüp tatiline devam etmekte”

  Ömeroğlu, yaşadığı talihsizliği sosyal medya hesabında da paylaşımında Alanya Belediyesi ve Adalet Bakanlığı etiketleyerek saldırgan turistin cezalandırılmasını istedi.  Ömeroğlu sosyal medya paylaşımında, “Kendi ülkemde, kendi işyerimde köpeğimin ısırdığını iddia edip karşılığını3 kilogram ağırlığındaki köpeğime sert bir şekilde tekme attı. Buna rağmen benim ona sakin olması gerektiğini söylemeye gittiğimde birde bana kafa atarak burnumu kıran Rus uyruklu Igor Nekludov adlı küstah şahıs şuanda Alanya’da güneş kremi sürüp tatiline devam etmekte. Bakalım bu güzel ülkemizin hukuk ve adaleti kendi insanlarını ne kadar önemsiyor izlemekte olacağım” şeklinde ifadeler kullandı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın