Doğru ve dürüst haber

Çok İlginç! Boğaz ağrısıyla hastaneye gitti, boğazında çok ilginç bir şey çıktı!

Japonya’da boğaz ağrısı şikayetiyle doktora giden kadın ne çıktığını görünce şok oldu, Doktör hastaya bademciklerinde kurçuk olduğunu söyledi, Doktor hastaya ne yediğini sorduğunda çiğ etle hazırlanan saşimi yediği cevabını verdi. Genç kadının tedavisinin detayları “American Journal of Tropical Medicine and Hygiene” dergisinde yayımlandı.Dergide, suşi ve saşiminin dünya çapında popüler hale gelmesiyle bu tür vakaların “dikkate değer biçimde arttığına” işaret edildi.

Çok İlginç! Boğaz ağrısıyla hastaneye gitti, boğazında çok ilginç bir şey çıktı!
14 Temmuz 2020 - 14:41

Japonya’da boğaz ağrısı şikayetiyle doktora giden bir kadının bademciğinden kurtçuk çıkarıldı. The Guardian’ın haberine göre, Tokyo’da Uluslararası St Luke’s Hastanesinde karşılaşılan vakayla ilgili ayrıntılar, “American Journal of Tropical Medicine and Hygiene” dergisinde yayımlandı.

Son dakika haberi: Boğaz ağrısı ile doktora gitti! Bademciğinde kurtçuk olduğunu öğrendi

5 GÜN ÖNCE ÇİĞ ETLE HAZIRLANAN YEMEK YEMİŞ

Boğaz ağrısıyla doktora başvuran 25 yaşındaki kadının, olaydan 5 gün önce başta deniz ürünleri olmak üzere çiğ etle hazırlanan saşimi yediği bildirildi.

Son dakika haberi: Boğaz ağrısı ile doktora gitti! Bademciğinde kurtçuk olduğunu öğrendi

Kadının sol bademciğinden cımbızla alınan canlı iplik kurdunun, 38 milimetre uzunluğunda ve 1 milimetre genişliğinde olduğu belirtildi.

Dergide, suşi ve saşiminin dünya çapında popüler hale gelmesiyle bu tür vakaların “dikkate değer biçimde arttığına” işaret edildi.

POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.