Connect with us

En iyi 10 ücretsiz oyun – Bedava oyunlar listesi 2019

Her gün onlarca yeni ücretsiz oyun piyasaya çıkıyor. En iyileri hangileri? Hangi türleri severseniz sevin size hitap edecek 10 bedava oyun…

Published

on

Günümüz teknolojisinde oyun yapmak artık çok kolay hale gelmişken bu kadar çok bedava oyun arasından en iyisinin nasıl seçileceği ise tam anlamıyla bir problem. Ücretsiz ve bedava oyunlar ise pazarın çok büyük bir bölümünü oluşturuyor. Birçok bedava oyun bulunurken bazıları fazladan içeriklerini ücretli olarak sunuyor.

Tersbakış olarak sizlere güncel piyasadaki en güzel 30 ücretsiz oyunu derledik. Her birinin detaylı açıklamalarıyla oluşan listede kendinize göre bir oyun mutlaka bulacağınıza inanıyoruz.

Öncelikle şunu belirtelim, liste sırası en kötüden en iyiye doğru gitmiyor. Çünkü bu göreceli bir kavram. Sizin için en iyiyi ve en kötüyü seçmek bize düşmez. Bu konu tamamen size kalmış. Kullanılan görsellerin tamamı oynanış görselleridir. Hiçbiri afiş ve göz süslemek için yapılan sahte çalışmalar değildir.

Bu konuları da hallettiğimize göre, artık en iyi 10 ücretsiz oyun listemize geçelim:

En iyi 10 ücretsiz oyun listemizde 10. sıra: Warframe

Warframe yarattığı efsanevi atmosferle sizi oyunun içine çekmeyi başarıyor

Ücretsiz bir oyun için Warframe önemli miktarda içerik barındırıyor. İnanılmaz çeşitlilikteki silahlar, ekipmanlar ve oyun stilleriyle karşılaştırıldığında, göze çarpacak çok şey var. . Uzay temalı co-op bir oyun olan Warframe işte bu anlamda bir ilaç gibi geliyor.

Keşfedilecek devasa açık dünya alanları, geniş bir hikayesi var ve oyun düzenli içerik güncellemeleri alıyor. İçerik hacmi, en azından başlangıçta, aslında biraz yorucu olabilir. Çok sayıda oyun sistemini öğrenmek biraz zaman alıyor. Crafting (zanaat) ve eşya tariflerini bulmak da kafa karıştırıcı olabilir.

Neyse ki, Warframe topluluğu etraftaki en dostlardan biri, bu yüzden soru sormaktan korkmanıza gerek olmuyor. Biri daha önce sormuş olacak.

Warframe indirmek için tıklayın (Steam)

En iyi 10 ücretsiz oyun listemizde 9. sıra: Planetside 2

Planetside 2’yi farklı kırlan nokta 2 bin kişinin aynı anda devasa bir savaşta olması

Planetside 2, kıtasal haritalar üzerinde farklı alanları güvence altına almak için mücadele ettiğiniz bir MMOFPS’dir. Savaşa katılan 2.000’e kadar eş zamanlı oyuncu ile Planetside 2, efsanevi bir ölçeğe sahip. Saatlerce tek bir dövüşe katılabilir, birkaç saatliğine oturumu kapatıp aynı savaşı bulmak için tekrar giriş yapabilirsiniz.

Battlefield veya Call of Duty’den büyük farkı, silahların ve becerilerin ustalaşması ve seviyelenmesi için geçen süredir. Bu özel becerileri arttırmak kesinlikle uzun sürüyor. Bununla birlikte, savaşlar eziyet halini almıyor ve savaşa tek bir yönden (veya araçtan) girmekle sınırlı değilsiniz. Bu özgürlük tamamen size kalmış duruma. İstediğiniz açıdan istediğiniz araçla saatler savaşmak. Kulağa hoş geliyor.

Planetside 2 indirmek için tıklayın (Steam)

En iyi 10 ücretsiz oyun listemizde 8. sıra: Path of Exile

Gösterişin değil detayların oyunu olan PoE, başlı başına bir eser konumunda

Path of Exile, Türkçe anlamıyla Sürgün Yolu, Diablo ve diğer zindan temalı RPG’lerin hayranları için. Başlangıçta 2013 yılında piyasaya sürülen Path of Exile düzenli olarak düzenli olarak güncellemeler almaya devam ediyor ve şu anda en üst sıralarda ücretsiz bir oyundur.

Path of Exile, geniş yetenek ağaçları, inanılmaz bir ganimet yelpazesi, düzenli olarak gelen yeni bosslar, oyun sistemleri ve oyun stilleriyle benzersiz bir kimlik yaratıyor.

PoE, klasik bir ARPG aslında fakat bu klasik görünümünün altında ağır bir işçilik yatıyor diyebilirim. Ufak kalan hikayesi ve basit oynanış mekaniklerine ötesinde bu oyunu oynanmaya değer kılan şey detaylara verilen değer.

Oyun kesinlike hardcore oyunculara istediğini vermiş durumda. İnanılmaz detaylarıyla oyunu sadece oynamayacaksınız. Bunun yanında yüzlerce saat rehber ve bilgi okumak zorunda kalacaksınız. Detaylara başka türlü hakim olmanıza imkan yok.

Path of Exile indirmek için tıklayın (Steam)

En iyi 10 ücretsiz oyun listemizde 7. sıra: Apex Legends

Battle Royale türüne farklı bir soluk getiren Apex Legends görsel olarak doyurucu

Respawn Entertainment’ın ücretsiz oynanabilen battle-royale oyunu, Epic Games’in Fortnite’ının neredeyse tahtını almış durumda. Apex Legends hala oyuncu sayısı bakımından geri kalırken, Twitch yayın saatlerinde Fortnite’i ve izleyici sayılarıyla Şubat 2019’da piyasaya sürüldüğünden bu yana birçok kez aştı.

Apex Legends, en azından Fortnite ile kıyaslandığında battle-royale konusunda olgunlaşan bir tavır sunuyor. Çok daha küçük bir haritada oynanan, Apex Legends’da savaşlar çoğu zaman hızlı, yakın ve genellikle ölümcül. Bu, sona kalan birkaç takımın anında yok olacağı anlamına gelmiyor tabi. Yüzük (alan) kapanırken saklanabilirsiniz, ancak kaçınılmaz olarak, kazanan takım diğerlerini en iyi teçhizatını elde etmek için imha etmek zorunda. Kısacası bu oyunda kaçabilirsiniz fakat çok uzun süre saklanamazsınız.

Apex Legends indirmek için tıklayın (Origin)

En iyi 10 ücretsiz oyun listemizde 6. sıra: StarCraft II

Starcraft, bir neslin hayatının oyunuydu, Starcraft 2 ise sonraki neslin

2017 yılında, Blizzard StarCraft II’yi ücretsiz yaptı. Bu, tüm zamanların en iyi gerçek zamanlı strateji (RTS) oyunlarından birinin artık oynanması ücretsiz olduğu anlamına geliyor. Oyunun ücretsiz teklifi, orijinal StarCraft II: Wings of Liberty tek oyunculu kampanyasını kapsıyor, ancak devam senaryoları ücretli; Heart of the Swarm, Legacy of the Void veya Nova Covert Ops. Bunun yanında bazı rekabetçi modlarda kullandığınız kahraman da ücretli oluyor. Bu kahraman sayesinde ürettiğiniz birimler ve sahip olduğunuz ekstra özellikler değişiyor.

StarCraft II’nin ücretsiz sürümü, dereceli çok oyunculu lig tablolarına da erişmenizi sağlar. Açıkçası ücretli kısımlarının yokluğu size kendini belli etmeyecek.

Oyunda 3 farklı ırk var:

Terran, en becerikli ırk olarak görülüyor, onlara sunulan birçok taktik seçeneğe sahipler ve eğer rakip onları tamamen yok etmezse bir zarara yol açabilir. Terran yapmak için insanoğlunun çevresini tam avantajlarıyla kullandığı bilinir. Birlik hayatta kalma kabiliyetini arttırmak için birlik sayıları ölçeğinde Terran, oldukça fazla sayıda hayatta kalabilen birimin bulunduğu orta zemindir.

Protos, gelişmiş ve eski bir ırktır ancak sayıları azdır. Bunu, üç ırkın en dayanıklısı ve aynı zamanda mükemmel bir destek birimi seçimi yaparak telafi ediyorlar. Bu kombinasyon genellikle Protoss birimlerinin küçük kuvvetlerini daha büyük orduların üstesinden gelmek için aldatıcı olarak görür.

Zerg, tek bir akıl varlığı tarafından kontrol edilen böcek benzeri birimler ırkıdır. Zerg birimleri bireysel olarak kırılgandır, ancak diğer ırklardan çok daha büyük sayılarla bunu telafi etmekten daha fazladır. Üniteleriniz için değerliyseniz Zerg sizin için değildir. Zerg oyuncularının, savunma kuvvetlerinde bir açıklık bulundukları ve su bastıkları her şeyi bulana kadar düşman ordusunda genişledikleri, çevreledikleri ve çipleri olduğu iyi bilinmektedir.

Starcraft 2 (II) indirmek için tıklayın (Resmi Site)

En iyi 10 ücretsiz oyun listemizde 5. sıra: Dota 2

MOBA’yı tanımlayan oyun: Dota 2

İlk bin saatlik Dota 2’nizi oynadıktan sonra oyunu ancak anlayabiliyorsunuz. Dota 2 dünyanın en kapsamlı MOBA oyunudur. Oldukça karmaşık mekanikleri yüzünden oyunu binlerce saat oynamanız gerekir.

Başarı, sayısız faktöre bağlı. Konumlandırma, takım çalışması, psikoloji, tempo… Hepsini hesaba katmalısınız. Baktığınız her katman altında tamamen başka bir oyun konsepti ortaya çıkar.

Diğer MOBA’lar rotasyonlu ücretsiz bir hero havuzu sunarken sizden devamını satın almanızı ister. Dota’da her kahraman tamamen ücretsizdir. Oyunun çekiciliğinin bir başka bölümünü yansıtan canlandırıcı cömert bir iş modelidir aslında bu.

En yakın rakibi League of Legends ile arasında sürekli bir kıyaslama yapılır. Dota 2’yi oynayacaksanız şunu bilmeniz gerekiyor. Çok uzun saatlerinizi harcamanız gerekecek fakat gerçek strateji ve gerçek akıl oyunlarıyla oldukça zevk alacaksınız. Dota 2 basitlikten en uzak MOBA oyunudur.

Dota 2 indirmek için tıklayın (Steam)

DOTA 2 vs LOL karşılaştırması için tıklayın! Hangisi daha iyi? İşte cevabı…

En iyi 10 ücretsiz oyun listemizde 4. sıra: League of Legends

Eğlence ve aksiyonun çok üst düzeyde olduğu bir MOBA

Warcraft III modunun Dota’nın yaratıcılarının yaptığı bu çığır açan ücretsiz oyunda bir şampiyon seçin ve savaşa katılın. League of Legends’ın otomatik eşleştirmesi, çeşitli karakterlerin atılması ve bozulmamış haritaları bu son birkaç yıl içinde çok oyunculu bir oyun haline getirdi ve 2019’daki en iyi ücretsiz oyunlardan biri olarak tarihte adını söyletecek.

Kesinlikle agresif bir oyun deneyimi, ancak iyi takım çalışması ve dikkatli taktikler ödüllendiren bir deneyim. Biraz da öğrenme eğrisi var, ki Dota 2’ye göre daha kısa süren bir öğrenmeden bahsediyoruz. Kısascası oyun düğmesine bastıktan kısa bir süre sonra eğleneceksiniz.

Dota 2 gibi, League of Legends da birçok üst düzey oyuncuyu kendine çekiyor ve en iyi turnuvalarda 1 milyon doların üzerinde ödül havuzu bulunuyor. Sıkça karşılaştırılan Dota 2’ye göre daha yüzeysel bir oyun olmakla birlikte Dota 2’den ayrılan çok sayıda kendine özgü öğe barındırıyor.

LoL’de oyuncuların en çok şikayet ettiği konu ise oyuncu kitlesidir. Türkiye’de LoL oynuyorsanız yaş ortalamasının ciddi anlamda düşük olduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu çok sayıda sorun ortaya çıkarırken çoğu kişiyi oyundan soğutabiliyor. Dota 2’de Rus faktörü bir nebze engellenebilse de LoL’deki yaş faktörü engellenmekten çok uzak. Oyunun yapımcıları ise bu rahatsız edici faktörü ortadan kaldırmaya pek hevesli değil.

League of Legends indirmek için tıklayın (Resmi Site)

En iyi 10 ücretsiz oyun listemizde 3. sıra: The Battle for Wesnoth

Senaryolarına kitap yazılabilecek nadir oyunlardan biri, bir eser

Çok kült bir oyuna geldik. Battle for Wesnoth, özellikle Linux tabanlı oyuncuların başucunda durmaktadır. Çünkü oyunun felsefesi açık kaynaklı ve ücretsiz olması. Tıpkı Linux gibi.

Battle for Wesnoth, fantastik sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Oyun tanıdık bir örüntü izler: Birkaç ünite ile başlayarak, kaynak almalı, birlikleri toplamalı ve “Ork şefini öldür” ya da “Haritadaki karavana eşlik et” gibi önceden belirlenmiş hedeflere ulaşmalısınız.

Birimler tecrübe kazanır ve ilerler, daha güçlü hale gelir ve yeni yeteneklerin kilidini açar. Diğer birçok oyunda, bu yalnızca ‘lider’ veya ‘kahraman’ birimlerinin yapabileceği bir şeydir. Bu da, taktiklere bir dokunuş katıyor. Yani bu şekilde sıradan bir okçu bir kahramana dönüşebilir. Hatta senaryoların ilerleyen bölümlerinde bu kahramana dönüşen tecrübeli birimleri tekrar savaşa çağırabiliyorsunuz. Bu eşsiz bir taktiksel özellik.

Tipik bir senaryoda, bir lider, biraz altın ve lidere bağlı birkaç askerle oyuna başlarsınız. Bazen liderin yanında ikinci önemli kişi bulunur ve lider ile önemli kişinin ölümü oyunu size kaybettirir. Dövüş sisteminde şans önplana çıkıyor ve şans bazen oyunu tepe taklak ters çevirebiliyor. Bazen bu durum biraz yorucu olabiliyor.

Her strateji severin en az bir kez tecrübe etmesi gereken bir oyun. Grafikleri sizi yanıltmasın. Kalitesi kesinlikle denemeye değer.

The Battle for Wesnoth indirmek için tıklayın (Resmi Site)

En iyi 10 ücretsiz oyun listemizde 2. sıra: World of Tanks

Ağır metallerin savaşında tarafınızı seçin

World of Tanks, zırhlı savaşa dayalı ilk çok oyunculu çevrimiçi aksiyon oyunudur. Kendinizi dünya çapındaki tüm oyuncularla İkinci Dünya Savaşı’nın destansı tank savaşlarına atın. Cephaneliğiniz, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya ve Sovyetler Birliği’nden gelen 150’den fazla zırhlı aracı, tarihi doğrulukla dikkatlice detaylandırıyor. Esnek bir araç yükseltme ve geliştirme sistemi, oyunda herhangi bir araç ve silahı denemenize izin verir.

Düşmanlarınızı hızlı ve manevra kabiliyetine sahip hafif tanklarla yok etmeyi, düşman hatlarında çok amaçlı orta tanklarla derin darbeler yapmayı tercih edin, muhalif zırhlı kuvvetleri ortadan kaldırmak için dev tankların gücünü kullanın ya da uzun menzilli obüslerle ağır bir keskin nişancı olun. Her ünite tipi kendi avantajlarına sahiptir ve gerçek bir tank ası ile çalıştırıldığında çok etkili olabilir. Ama tek başına büyük bir tank komutanı olmak kazanmak için yeterli değil.

World of Tanks’de her şey ekip çalışması ile ilgili. Zafer, her biri savaş alanında kendi rolünü oynayarak, savaş becerilerinizi ekibinizin diğer üyelerinin yetenekleriyle birleştirerek elde edilir. Tankın gücünü bu oyunla gerçekten hissedeceksiniz.

World of Tanks indirmek için tıklayın (Resmi Site)

En iyi 10 ücretsiz oyun listemizde 1. sıra: The Elder Scrolls: Legends

The Elder Scrolls evreni kart savaşıyla birleşiyor

The Elder Scrolls: Legends, iki rakip (oyuncuya karşı oyuncu veya oyuncuya karşı bir bilgisayar rakibi) arasında sıra tabanlı eşleşmeler etrafında dönen bir kart oyunudur. Oyuncu ve rakibi, sağlık durumunun sıfıra düşürülmesi amacıyla, belirlenmiş miktarda sağlıkla bir karakter ile temsil edilir.

Diğer kart toplama ve savaşma oyunlarının aksine eşsiz bir özelliği içinde barındıran TES: Legends, iki koridora sahip. Oynadığınız kartlar iki farklı koridorda savaşır ve bazı kartlar bu koridorlarla yer değiştirebilirken bazıları ise çapraz olarak saldırı yapabilir.

The Elder Scrolls Legends indirmek için tıklayın (Steam)

DAHA FAZLA BEDAVA OYUN LİSTESİ DE YOLDA!

Listemizde pek çok oyunu göremediğinizin farkındayız. 10 oyunluk listemizi en kısa sürede genişleterek sizlere çok daha fazla oyunun kapısının aralayacağız. Bilinmeyen en iyi oyunlar listesi, en iyi strateji oyunları listesi, en kaliteli MMORPG oyunları listesi, en iyi ücretsiz FPS oyunları listesi gibi pek çok listemiz hazırlanmaktadır. Gelişmeleri takip edin ve sakın yeni listelerimizi kaçırmayın!

MUTLAKA EKLENMESİ GEREKEN BİR OYUN MU VAR? HEMEN BİZE YAZIN! YORUMLARINIZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ! BİR YORUMUNUZ HER ŞEYİ DEĞİŞTİREBİLİR.

About Post Author

Continue Reading
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Gündem

Milyonlarca Emeklinin Cüzdanı Parayla Dolup Taşacak! Geri Ödemesiz 18.000 TL Hesaplara Yatıyor

Published

on

Rekabetin yükselmesi ve müşteri taleplerinin evrim geçirmesiyle birlikte, son zamanlarda birçok banka promosyon kampanyalarına büyük önem veriyor. Bu bağlamda, bir banka tarafından sunulan promosyon tutarı 18 bin TL’yi aşarak dikkatleri üzerine çekti. Yaşanan gelişme, bankalar arasındaki rekabetin ne kadar yoğun olduğunu ve müşteri memnuniyetini sağlama konusundaki kararlılıklarını gösteriyor. İşte emeklilere yönelik fırsatın detayları…

En Yüksek Promosyon Tutarı ING Bank’tan!

Yapılan haberlere göre, emeklilere yönelik en yüksek promosyon tutarı sunan banka olarak ING Bank öne çıkıyor. ING Bank’ın resmi internet sitesinde yapılan açıklamaya göre, emekli maaşlarını bankalarına taşıyan müşterilere, maaş tutarına bağlı olarak ek koşulsuz 15 bin TL’ye kadar nakit promosyon fırsatı sunulmaktadır. Otomatik fatura talimatı veren müşterilerine ek olarak, 3 bin TL’ye kadar ek nakit promosyon imkanı sağlanarak, toplamda 18 bin TL’ye kadar nakit promosyon imkanı sunuluyor.

Akbank ve Axess/Wings Kart Sahipleri de Unutulmadı!

Emekli maaşlarını başka bankalara taşıyan emekliler, 15 bin TL’ye kadar promosyon ödemelerinden faydalanabilecekler. Kampanya süresince, Akbank’ın vadesiz hesaplarından veya Axess/Wings kart sahipleri için SGK emeklileri, ilk 5 yeni otomatik fatura ödeme talimatı vererek her fatura başına 500 TL olmak üzere toplamda 2 bin 500 TL chip-para kazanma şansına sahip olacaklar. Bu da toplamda 17 bin 500 TL’ye varan bir ödül fırsatı sunuyor.

Emekliler için sunulan bu cazip promosyonlar, milyonlarca emeklinin ilgisini çekiyor. Yüksek promosyon tutarları ve ek fırsatlarla dolu banka kampanyalarını kaçırmamak için hemen inceleyebilirsiniz!

About Post Author

Continue Reading

Gündem

MEB’den 81 İlde Son Dakika Kararı! Tüm Kademelerde Dersler İptal!

Published

on

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 2023-2024 eğitim öğretim yılı sona ererken öğrenciler için önemli bir karar aldı. 81 ildeki tüm ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için son bir hafta dersler iptal edildi. İşte detaylar…

Dersler İptal Edildi, Şenlik Başlıyor!

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, öğrencilere yaz tatili öncesinde sürpriz bir müjde verdi. LGS ve YKS sınavlarının stresini azaltmak ve eğitim yılının son haftasını daha eğlenceli hale getirmek için, tüm okullarda dersler bir hafta süreyle iptal edildi. Bu karar, 81 ildeki tüm okullara gönderilen resmi yazı ile duyuruldu.

Etkinliklerle Dolu Bir Hafta

Bakan Tekin, yaptığı açıklamada, “Önümüzdeki hafta itibarıyla okullarımızda öğretmenlerimizin yürüttüğü idari işlemler nedeniyle öğrencilerimiz haftayı boş geçiriyorlardı. Bu yıl bir adım atarak, son haftayı öğrencilerimizin yarıyıl boyunca edindikleri kazanımları gündelik hayatlarında kullanabilecekleri bir şenlik havasına büründürüyoruz,” dedi. Bu kapsamda, bilgi yarışmaları, münazaralar, halk oyunları, şiir, hikaye ve roman okuma etkinlikleri gibi çeşitli aktiviteler düzenlenecek.

Okullar Ne Zaman Kapanacak?

Öğrenciler, öğretmenler ve veliler, okullarda son ders zilinin çalacağı tarihi merakla bekliyordu. MEB takvimine göre, 2024 yılı için son ders zili 14 Haziran’da çalacak ve yaz tatili başlayacak. Okulların yeniden açılış tarihi ise 9 Eylül 2024 olarak belirlendi.

About Post Author

Continue Reading

Gündem

Finansal Sorunlara İş Bankası’ndan Çözüm: 300.000 TL İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

Published

on

İş Bankası, ihtiyaç kredisi faiz oranlarını ve geri ödeme seçeneklerini duyurdu.

İş Bankası müşterileri, 36 aya kadar vade seçeneğiyle ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Ancak, bu süre içinde BDDK’nın belirlediği sınırlamalar geçerli. Bu kapsamda, 50.000 TL’ye kadar olan kredi başvurularında 36 ay vade sunulurken, 50.000 TL ile 100.000 TL arası kredi taleplerinde maksimum vade 24 ay olarak belirleniyor. 100.000 TL’yi aşan kredi başvuruları ise en fazla 12 ay vadeye kadar onaylanabiliyor.

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen İş Bankası müşterilerinin, kredi taksit tutarlarının düzenli gelirleriyle uyumlu olması gerekmektedir. Gelir belgesinin kredi talebinin tutarını desteklemesi durumunda, kredi başvuruları genellikle onaylanmaktadır.

İş Bankası’nın ihtiyaç kredisi faiz oranı aylık yüzde 4,70 olarak belirlenmiştir. Bu faiz oranı, diğer bankalarla karşılaştırıldığında İş Bankası’nın ihtiyaç kredisi fırsatının daha cazip olduğunu göstermektedir.

İş Bankası müşterileri için 300.000 TL’lik ihtiyaç kredisi maliyeti aşağıdaki gibi hesaplanmıştır:

  • 12 ay vadeli kredi için aylık taksit tutarı: 35.999 TL
  • Toplam geri ödeme tutarı: 431.990 TL

About Post Author

Continue Reading

Kaçırmayın

Gündem1 ay ago

Milyonlarca Emeklinin Cüzdanı Parayla Dolup Taşacak! Geri Ödemesiz 18.000 TL Hesaplara Yatıyor

Rekabetin yükselmesi ve müşteri taleplerinin evrim geçirmesiyle birlikte, son zamanlarda birçok banka promosyon kampanyalarına büyük önem veriyor. Bu bağlamda, bir...

Gündem1 ay ago

MEB’den 81 İlde Son Dakika Kararı! Tüm Kademelerde Dersler İptal!

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 2023-2024 eğitim öğretim yılı sona ererken öğrenciler için önemli bir karar aldı. 81 ildeki tüm ilkokul,...

Gündem1 ay ago

Finansal Sorunlara İş Bankası’ndan Çözüm: 300.000 TL İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

İş Bankası, ihtiyaç kredisi faiz oranlarını ve geri ödeme seçeneklerini duyurdu. İş Bankası müşterileri, 36 aya kadar vade seçeneğiyle ihtiyaç...

Gündem1 ay ago

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ÖTV Sürprizi! Fiat Doblo ve Fiorino’da ÖTV Muafiyeti Var!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ÖTV’siz ticari araç satışı müjdesini verdi. Sıfır araç almak isteyenler için büyük bir fırsat olan bu...

Gündem1 ay ago

Konut Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar? 800 Bin TL Konut Kredisi Hangi Bankada Daha Uygun?

Konut kredisi arayanlar için faiz oranları önemli bir karar faktörüdür. Ev sahibi olma hayali kuruyorsanız, konut kredisi faiz oranları sizin için...

Gündem1 ay ago

Worldcard Sahiplerine Müjde! Akaryakıtta 150 TL Tasarruf Edin!

Akaryakıt alırken avantajlı bir fırsat yakalamak isteyenler için müjdeli haber! Vakıfbank tarafından başlatılan yeni kampanya kapsamında, Worldcard ile yapılan akaryakıt...

Gündem1 ay ago

Evde Bakım Maaşı Yatan İller Belli Oldu! Bakanlık Hesaplara 7.608 TL Yatırdı

Aile Bakanlığı, kronik hastalıklarla mücadele eden vatandaşları sevindiren bir adım daha attı. Yayınlanan yeni bilgilere göre, Kronik Hastalık Yardımı programı...

Gündem1 ay ago

İŞKUR’dan Yeni İş İlanı: Kamu ve Özel Sektör İçin Çeşitli Kadrolarda Personel Alımı!

İş arayan vatandaşlar için İŞKUR’un kapıları yeniden açılıyor! Son zamanlarda yayınlanan yeni personel alımı ilanı, özel sektörde ve kamuda birçok...

Gündem1 ay ago

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Emekliye Zam Müjdesi! Resmi Açıklama Geldi: 10.000 TL Zam Yapıldı

GECE bu haberi duyan emekliler için büyük bir ferahlık sağlayacak gelişmeler yaşanıyor. Yarın, emekli maaşlarına yapılan artışla birlikte EMEKLİlere 10.000...

Trending