İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

20 yaşında 300 Bin Km boyalı arabaya 100 Bin TL istedi: Öldürmekten beter ettiler

Son dolar artışından sonra sıfır araç fiyatları patladı. Doğal olarak 2.el araçlar da pahalandı. Ancak bazıları bu durumu epey abarttı. İşte karşınızda onlardan birisi daha.

305 bin km’de, 2000 model ve komple boyanmış arabasını satmak isteyen bir vatandaş arabası için 100 bin tl fiyat biçti.. Bu ilanı görüp sinirlenen ve mantıksız bulan başka bir vatandaş A.O ise araç sahibi ile iletişime geçerek konuşmaya başladı.. Araç sahibi telefonda ” benim malım kıymetlidir 305 bin km’de de olsa güzel arabadır aslına bakarsan benim arabam için 100 bin tl bile az.. alıyorsan al almıyorsan s.. git” dedi.

Araç sahibi olay yerine gelen 112 ambulansı ile en yakın hastaneye kaldırırdı.. Araç sahibi döven A.O ise polis tarafından karakola götürürdü.. Karakolda ifadesi alınan A.O şunları söyledi:

” Bir süredir kendi bütçeme göre 2. el araba arıyorum. Artık o kadar mantıksız ilanlar görmeye başladım ki aklım almıyor. En son bu ilanı gördüm. Komple boyanmış 20 yaşındaki 305 bin km’deki araba için 100 bin lira istenince dayanamadım ve adamı dövdüm.”  dedi


bahigo giris

mdz5.com

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın