Connect with us

Kadınları etkileme yolları

kadınların duygusal yapıları erkeklere göre çok karmaşık ve bir o kadar da anlaşılmaz olabiliyor. bu yazımızda kadınların dikkatini çekecek, ruh dünyalarına hitap edecek fikirleri bulabileceksiniz.

Published

on

Kadınları etkileme yolları bir çok erkeğin zannettiği gibi bir roket bilimi değildir. Hatta bir kişi bu konuya bir bilim adamı gibi çok aşırı kafayı takarsa bu konuda başarısızlığa uğraması daha muhtemeldir.

İyi ki siz bilim adamı değilsiniz. Kadınları etkileme hakkında bilinmesi gereken 13 garantili yöntem ve strateji şimdi sizlerle paylaşmak istiyorum:

Kadınları Etkileme Yolları — Özgüven Önemlidir

Güzel bir kadını etkileme için özgüven kesinlikle önemli bir artı. Gerçek şu ki kadınlar dış görünüşünüze bakarak hakkınızda fikir edinir.
Vücut diliniz, ses tonunuz, yürüyüşünüz, giyim tarzınız ve uyumunuz, bunlar kadınlara önemli ipuçları sunarlar sizin hakkınızda. Ve gerçek, kalıcı çekicilik bunlarda saklıdır. Özgüveninizi ve özdeğerinizi her zaman belli edin ve bunu eğlenceli bir şekilde yapın.

Mesela bir kız sizden hoşlandığını söylerse “Bende seni 10 yıldır seviyorum” benzeri bir şey demeyin, bu bütün gizeminizi kaybetmenize ve zayıf görünmenize neden olur sadece. Biraz zoru oynayın. Bir daha ki sefere böyle bir durumla karşılaştığınızda “Biliyorum” deyin hafifçe gülümseyerek. Farkı göreceksiniz.

Bunlar karakterinizin bir parçasıdır ve bunların dışında da karakterimize katabileceğimiz kendimizde geliştirebileceğimiz bir sürü şey var aslında.

Ve işte bunlara önem vermeye başladığımızda insanları kendimize mıknatıs gibi çekmeye başlıyoruz.

Yakışıklı olmakta önemli ama bütün bu saydıklarım arasında son sıradadır. Ricci’ nin dediği gibi; kadınların umurunda olan tek şey senin KARAKTERİNDİR.

Ve güzel haberse yakışıklılık ya da zengin olmanın aksine, karakter hemen, şu anda geliştirmeye başlayabileceğimiz bir şey.

Kadınları Etkileme Yolları 2 — Özdeğer Konusu da Çok Önemli

Biz erkekler kadınları etkileme istediğimizde, karşımızdaki kızı bir melek, bir prenses, kendimizden bir üst ligde görmeye meyilliyiz. Ve bu tamamen özdeğerle ilgili bir konu.

Bir kızı bizden daha değerli kılan şey ne acaba?

Bunu kendine gerçekten soran fazla erkek olmadığını biliyorum.

Kadınların kadınsı gücü ne kadar değerliyse, erkeğin de erkeksiliği o derece önemlidir. Sadece bunu yansıtabilmeyi bilmeliyiz.

Şu an öyle hissetmeseniz bile, dışarı çıktığınızda dik durarak yürümeye, biraz daha gülümsemeye ve daha sosyal olmaya başlayın. Mesela günde en az yarım saat kalabalık yerlerde yürümeyi alışkanlık haline getiren. Bu sizin sosyal entegrasyonunuzu sağlayacak.

Bu şekilde zamanla alışıp sosyal gücümüzün farkına kolayca varabiliriz. Kadınları etkileme yolları bu ayrıntılarda saklı.

Kadınları Etkileme Yolları 3 — Çekicilik Nedir?

Kadınları etkileme yolları denince en az değer verilen (ama belki de en önem vermemiz gereken) kelime çekicilik kelimesidir.

Bu kelimenin değerini bilmememizin nedeni neredeyse her gün bu kelimeyi duymamızdır.

Ancak gerçekten derin anlamını keşfeden çok az insan vardır. Ve kadınları etkilemenin yolları konusunda başarılı olan her erkek, bilerek ya da bilmeyerek erkeksi çekiciliği tam olarak yansıtmayı biliyor.

Genel inanışın tersine çekicilik kelimesinin anlamı, bir kadını şımartmak, bir kadını hediyelere, iltifatlara boğmak değildir, bu saydıklarım sadece ne kadar çaresiz biri olduğumuzu gösterir karşımızdaki kadına.

Bunun yerine rahatlamayı, olaylara espirili bir şekilde yaklaşmayı ve hayatınızı ilginç aktivitelerle çekici hale getirmeyi deneyin ve farkı kendi gözlerinizle görün.

Kadınları Etkileme Yolları 4 — İltifatları Doğru Kullanın

Sanırım hepimiz bize iltifat edilmesinden hoşlanırız. Ve iltifatların kadınlar üzerinde daha büyük etkisi olduğunu da bilmeyen yoktur.

Ancak bir çok erkeğin tam olarak anlayamadığı şey şu: Biz erkekler zor durumlarda mantığımıza başvururuz. Ve mantık der ki, bir şey işe yarıyorsa, daha fazlası daha çok işe yarar.

Ama kadınları etkilemek konusunda hiç bir şey mantıklı değildir neredeyse.

Ya da en azından dolaylı yoldan mantıklıdır, şöyle ki: Çok fazla iltifat bizi ona muhtaçmışız gibi gösterir. Bizi kolay elde edilebilir hale getirir, ve bu çekiciliği öldüren şeylerden biri.

Doğru yerde, doğru zaman da yapılan doğru bir iltifatsa bir büyülü bir an yaratır.

Yani her gün çok güzelsin, çok güzel gözlerin var vs. gibi şeyleri tekrarlamak yerine hafta da bir “çok anlamlı bakıyorsun” gibi derin bir iltifat, kadınları etkileme yolları arasında en güzel, ve en etkili yöntemlerden biridir.

Kadınları Etkileme Yolları 5 — Gizem

Kadınlar gizemli erkeklere bayılır. Gerçekten çekici bir erkek, günün sonunda bir kızın onunla nasıl daha fazla görüşmek istemesini sağlayabileceğini bilir.

İlk buluşmanızda kendiniz hakkında her şeyi anlatmayın, bırakın zamanla o keşfetsin gerçekten yetenekli, iyi yönlerinizi.

Amacınız onunla her görüşmeniz de hakkınızda bir yeni şey keşfetmesini sağlamak olsun. Bu bir kızın sizi daha bir çok kez görmek istemesini sağlamanın yoludur.

Kadınları etkilemek için her erkeğin kendinde geliştirebileceği, karakterine katabileceği yüzlerce şey var. Bu konuda da çok önemli bir tavsiyem olacak.

Kadınları Etkileme Yolları 6 — Çekicilik Kanunlarını Uygulayın

Çekiciliğin evrensel kanunları vardır.

Bir çoğunu hiç duymamışızdır. Bir çoğunu da her gün duyarız ama derin anlamını bilmeyiz.

Mesela her gün duyduğumuz cümlelerden bir tanesi: Kaçan kovalanır, kovalanan kaçar.

Bunun derin anlamını düşünmediğimiz için genelde aynen uygularız. Ya sadece kaçarız, ya da sadece kovalarız.

Aslında bu kuralı keşfetmiş olanın suçu bu, biraz daha açıklayıcı olması gerekirdi. Sadece kaçan olmak bizi bir yere götürmez, eninde sonunda karşımızdaki insan bıkar çünkü.

Söz konusu kadınları etkilemek olunca, kadınların peşinden koşturmanın biz erkeklerin en çok yaptığı şey olduğunu biliyoruz. Ve bu daha da kötüsü bizi hüsrana uğratıyor sadece. Bu kural aslında şöyle olmalıydı ve eminim bu versiyonunu bir çoğunuz daha önce uygulamadı: İki adım ileri bir adım geri.

Kadınları etkilemenin yöntemleri arasında temel prensiplerden biri bu. Bir kediyle oynuyormuş gibi, ona ipi biraz uzatın sonra yakalamak istediğinde geri çekin. Sonra biraz daha uzatın ve yine çekin.

Sizin ilginiz ona verebileceğiniz en iyi şeylerden biridir. Asıl sorun bu ilgiyi nasıl kullandığınız sadece.

Kadınları Etkileme Yolları — Kızları Etkilemek 7 — Çekicilik Kadınlar da Nasıl İşler?

Çekicilik konusunda bilinmesi gereken en temel şey, çekiciliğin kadın da ve erkekte farklı işlediğidir.

Biz erkekler bir kadının güzel bir fiziğe sahip olması, onu çekici bulmamız için yeterlidir. Ve onunla bir ilişkiye başlamayı düşünebiliriz daha sonrasında.

Ama bir kadın bir erkeğin KALİTESİNİ çekici bulur önce. Elbette yakışıklılıkta iyi bir izlenim oluşturur şüphesiz, ama sadece yakışıklı olmak, bir kadının o erkekle bir ilişkiye başlamayı düşünmesini sağlayamaz.

Erkek vücut dilinde, ses tonunda, davranışlarında ve iletişiminde gerçek bir özgüven yansıttığı anda başlar çekicilik.

Bunlar erkeğin fiziksel özelliklerine bir perde koyacak kadar güçlü özelliklerdir onlar için.

Bunlar sadece başlangıç niteliğinde tavsiyeler. Daha fazlası benim bilgi birikimimi aşıyor. Kadınları etkileme yolları, önce çekiciliğin mentalitesini, mental oyunu öğrenmekle başlamalı. Çünkü bu konuda doğru bildiğimiz bir çok yanlış var.

Kızları Etkilemek 8- Kadınlar Ne İster?

Bu iki konuda uzmanlaşmak için öncelikle bu soruya cevap bulmalıyız. Çünkü bu, kadın erkek ilişkilerindeki belki de en temel sorudur.

Buna bir çok cevap bulunabilir belki, kimisi kadınlar para ister, kimisi yakışıklılık ister diye düşünebilir. Ancak bunların hepsi her an elimizden gidebilir ya da etkisi kaybolur zamanla. Ama biz var olduğumuz sürece asla kaybolmayacak bir şey var: Karakterimiz.

Belki de yapabileceğimiz en iyi yatırım karakterimizi geliştirmektir. Peki bunu nasıl yapabiliriz? Sonraki maddelerde bunu açıklıyoruz.

Kızları Etkilemek 9- Özgüven Neden Önemli

Özgüven, insanlık var olduğu müddetçe önemini koruyan bir kavram. Herkes özgüvenin kadınların ilgisini anında çektiğini, çekiciliğin kaynağı olduğunu bilir ama bu konuda neler yapabileceğini bilemez.

Kadınlar konusundaki özgüvenimizi geliştirmek için öncelikle bunun bir yeti olduğunu görmemiz gerek. Sosyal yeti dediğimiz bu kavram, insanlarla olan iletişimimizde ne kadar rahat ve kolaylıkla davrandığımız anlamına gelir.

Sosyal yetimizi geliştirmenin en iyi yolu da iyi bir eğitim + tecrübe kazanmaktır. (Her konu da böyle değil midir?)

Kızları Etkilemek 10- Gözlerinin İçine Bakın (Dik dik değil)

Kadınları etkileme yolları arasında en bilindik şeydir belki. Ama çok az erkek bunu doğru yapar. Sıkça karşılaştığım hatalar kızın gözüne bakıp sonra kaçırmak (bunu bende yapardım) ya da tam tersi gözü hiç kaçırmadan kıza dik dik bakmaktır.

Burada izlememiz gereken %80-%20 kuralı var. Hoşlandığınız kızla konuşurken, sohbet ederken konuşmanızın %80 inde gözlerine %20 sinde de başka bir yere bakmalısınız. (Başka yerden kastım, sağa veya sola, göğüslere değil) Ve bu şekilde başka yere bakarak devam edip sonrasında tekrar kıza dönerek konuşmanıza devam edin.

Bu şekilde ilgisini koruyabilir ve aynı zamanda özgüveninizi gösterebilirsiniz. Bu uzman konuşmacıların kullandığı bir taktik. Kızları etkilemek için de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kızları Etkilemek 11- Sesinizi Kullanın

Bir kızı etkilemek için en önemli enstrümanımız sesimizdir. Aslında kadınların şiirlerden etkilenmelerinin nedeni, şiirlerde yazanlardan çok şairin yumuşak ve hisli sesidir. Buna benzer şekilde, sakin ama özgüvenli bir ses tonu kızları etkileme yolları arasında en önemlilerindendir.

Burada ses alıştırmaları öğrenmeniz, hatta ses bozukluklarınız varsa en kısa zamanda gidermeniz büyük önem taşıyor. Bu konuda elinizden geleni yapın. Ödülü büyük olacak çünkü.

Kızları Etkilemek 12- Sizi Çekici Bulduğunu Nasıl Anlarsınız

Kadınları etkilemek konusunda yapabileceğimiz çok şey var. Ama söylediklerimizi ve yaptıklarımızı kısacası karakterimizi çekici bulup bulmadığını nasıl anlarız? Kızın vücut dilinden.

Vücut dilimizi kontrol edemeyiz. Ve hakkımızda bir çok şeyi ele verir vücut dilimiz. Örneğin bir kız senden hoşlanmadım diyor ama aynı anda da gülümsüyorsa, bu sadece şaka yaptığını gösterir.

Ya da sizinle konuşurken saçıyla oynuyorsa bu da bir çekicilik göstergesi. Size kendini göstermeye çalıştığının bir ifadesi bu.

Kızları Etkilemek 13- Gerçek Bir Uzman Her Şeyi Değiştirebilir

Bazı olaylar ve kişiler insanın hayatını değiştirir. Ben 22 yaşıma kadar sadece 2–3 kızla flört etmiş biriydim. Kadınlar konusunda bir şey bildiğim yoktu, merakımda yoktu. Bunun öğrenilecek bir yanı olmadığını düşünüyordum.

Çok yanılmışım ve yıllarımı içten içe üzülerek, içime kapanık bir şekilde geçirmişim. Halbuki bu konuda yapabileceğimiz yüzlerce şey var.

Kadınları etkileme yolları, kızları etkilemek üzerine yazımızı okudunuz.

About Post Author

Continue Reading
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Gündem

Milyonlarca Emeklinin Cüzdanı Parayla Dolup Taşacak! Geri Ödemesiz 18.000 TL Hesaplara Yatıyor

Published

on

Rekabetin yükselmesi ve müşteri taleplerinin evrim geçirmesiyle birlikte, son zamanlarda birçok banka promosyon kampanyalarına büyük önem veriyor. Bu bağlamda, bir banka tarafından sunulan promosyon tutarı 18 bin TL’yi aşarak dikkatleri üzerine çekti. Yaşanan gelişme, bankalar arasındaki rekabetin ne kadar yoğun olduğunu ve müşteri memnuniyetini sağlama konusundaki kararlılıklarını gösteriyor. İşte emeklilere yönelik fırsatın detayları…

En Yüksek Promosyon Tutarı ING Bank’tan!

Yapılan haberlere göre, emeklilere yönelik en yüksek promosyon tutarı sunan banka olarak ING Bank öne çıkıyor. ING Bank’ın resmi internet sitesinde yapılan açıklamaya göre, emekli maaşlarını bankalarına taşıyan müşterilere, maaş tutarına bağlı olarak ek koşulsuz 15 bin TL’ye kadar nakit promosyon fırsatı sunulmaktadır. Otomatik fatura talimatı veren müşterilerine ek olarak, 3 bin TL’ye kadar ek nakit promosyon imkanı sağlanarak, toplamda 18 bin TL’ye kadar nakit promosyon imkanı sunuluyor.

Akbank ve Axess/Wings Kart Sahipleri de Unutulmadı!

Emekli maaşlarını başka bankalara taşıyan emekliler, 15 bin TL’ye kadar promosyon ödemelerinden faydalanabilecekler. Kampanya süresince, Akbank’ın vadesiz hesaplarından veya Axess/Wings kart sahipleri için SGK emeklileri, ilk 5 yeni otomatik fatura ödeme talimatı vererek her fatura başına 500 TL olmak üzere toplamda 2 bin 500 TL chip-para kazanma şansına sahip olacaklar. Bu da toplamda 17 bin 500 TL’ye varan bir ödül fırsatı sunuyor.

Emekliler için sunulan bu cazip promosyonlar, milyonlarca emeklinin ilgisini çekiyor. Yüksek promosyon tutarları ve ek fırsatlarla dolu banka kampanyalarını kaçırmamak için hemen inceleyebilirsiniz!

About Post Author

Continue Reading

Gündem

MEB’den 81 İlde Son Dakika Kararı! Tüm Kademelerde Dersler İptal!

Published

on

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 2023-2024 eğitim öğretim yılı sona ererken öğrenciler için önemli bir karar aldı. 81 ildeki tüm ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için son bir hafta dersler iptal edildi. İşte detaylar…

Dersler İptal Edildi, Şenlik Başlıyor!

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, öğrencilere yaz tatili öncesinde sürpriz bir müjde verdi. LGS ve YKS sınavlarının stresini azaltmak ve eğitim yılının son haftasını daha eğlenceli hale getirmek için, tüm okullarda dersler bir hafta süreyle iptal edildi. Bu karar, 81 ildeki tüm okullara gönderilen resmi yazı ile duyuruldu.

Etkinliklerle Dolu Bir Hafta

Bakan Tekin, yaptığı açıklamada, “Önümüzdeki hafta itibarıyla okullarımızda öğretmenlerimizin yürüttüğü idari işlemler nedeniyle öğrencilerimiz haftayı boş geçiriyorlardı. Bu yıl bir adım atarak, son haftayı öğrencilerimizin yarıyıl boyunca edindikleri kazanımları gündelik hayatlarında kullanabilecekleri bir şenlik havasına büründürüyoruz,” dedi. Bu kapsamda, bilgi yarışmaları, münazaralar, halk oyunları, şiir, hikaye ve roman okuma etkinlikleri gibi çeşitli aktiviteler düzenlenecek.

Okullar Ne Zaman Kapanacak?

Öğrenciler, öğretmenler ve veliler, okullarda son ders zilinin çalacağı tarihi merakla bekliyordu. MEB takvimine göre, 2024 yılı için son ders zili 14 Haziran’da çalacak ve yaz tatili başlayacak. Okulların yeniden açılış tarihi ise 9 Eylül 2024 olarak belirlendi.

About Post Author

Continue Reading

Gündem

Finansal Sorunlara İş Bankası’ndan Çözüm: 300.000 TL İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

Published

on

İş Bankası, ihtiyaç kredisi faiz oranlarını ve geri ödeme seçeneklerini duyurdu.

İş Bankası müşterileri, 36 aya kadar vade seçeneğiyle ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Ancak, bu süre içinde BDDK’nın belirlediği sınırlamalar geçerli. Bu kapsamda, 50.000 TL’ye kadar olan kredi başvurularında 36 ay vade sunulurken, 50.000 TL ile 100.000 TL arası kredi taleplerinde maksimum vade 24 ay olarak belirleniyor. 100.000 TL’yi aşan kredi başvuruları ise en fazla 12 ay vadeye kadar onaylanabiliyor.

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen İş Bankası müşterilerinin, kredi taksit tutarlarının düzenli gelirleriyle uyumlu olması gerekmektedir. Gelir belgesinin kredi talebinin tutarını desteklemesi durumunda, kredi başvuruları genellikle onaylanmaktadır.

İş Bankası’nın ihtiyaç kredisi faiz oranı aylık yüzde 4,70 olarak belirlenmiştir. Bu faiz oranı, diğer bankalarla karşılaştırıldığında İş Bankası’nın ihtiyaç kredisi fırsatının daha cazip olduğunu göstermektedir.

İş Bankası müşterileri için 300.000 TL’lik ihtiyaç kredisi maliyeti aşağıdaki gibi hesaplanmıştır:

  • 12 ay vadeli kredi için aylık taksit tutarı: 35.999 TL
  • Toplam geri ödeme tutarı: 431.990 TL

About Post Author

Continue Reading

Kaçırmayın

Gündem2 ay ago

Milyonlarca Emeklinin Cüzdanı Parayla Dolup Taşacak! Geri Ödemesiz 18.000 TL Hesaplara Yatıyor

Rekabetin yükselmesi ve müşteri taleplerinin evrim geçirmesiyle birlikte, son zamanlarda birçok banka promosyon kampanyalarına büyük önem veriyor. Bu bağlamda, bir...

Gündem2 ay ago

MEB’den 81 İlde Son Dakika Kararı! Tüm Kademelerde Dersler İptal!

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 2023-2024 eğitim öğretim yılı sona ererken öğrenciler için önemli bir karar aldı. 81 ildeki tüm ilkokul,...

Gündem2 ay ago

Finansal Sorunlara İş Bankası’ndan Çözüm: 300.000 TL İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

İş Bankası, ihtiyaç kredisi faiz oranlarını ve geri ödeme seçeneklerini duyurdu. İş Bankası müşterileri, 36 aya kadar vade seçeneğiyle ihtiyaç...

Gündem2 ay ago

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ÖTV Sürprizi! Fiat Doblo ve Fiorino’da ÖTV Muafiyeti Var!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ÖTV’siz ticari araç satışı müjdesini verdi. Sıfır araç almak isteyenler için büyük bir fırsat olan bu...

Gündem2 ay ago

Konut Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar? 800 Bin TL Konut Kredisi Hangi Bankada Daha Uygun?

Konut kredisi arayanlar için faiz oranları önemli bir karar faktörüdür. Ev sahibi olma hayali kuruyorsanız, konut kredisi faiz oranları sizin için...

Gündem2 ay ago

Worldcard Sahiplerine Müjde! Akaryakıtta 150 TL Tasarruf Edin!

Akaryakıt alırken avantajlı bir fırsat yakalamak isteyenler için müjdeli haber! Vakıfbank tarafından başlatılan yeni kampanya kapsamında, Worldcard ile yapılan akaryakıt...

Gündem2 ay ago

Evde Bakım Maaşı Yatan İller Belli Oldu! Bakanlık Hesaplara 7.608 TL Yatırdı

Aile Bakanlığı, kronik hastalıklarla mücadele eden vatandaşları sevindiren bir adım daha attı. Yayınlanan yeni bilgilere göre, Kronik Hastalık Yardımı programı...

Gündem2 ay ago

İŞKUR’dan Yeni İş İlanı: Kamu ve Özel Sektör İçin Çeşitli Kadrolarda Personel Alımı!

İş arayan vatandaşlar için İŞKUR’un kapıları yeniden açılıyor! Son zamanlarda yayınlanan yeni personel alımı ilanı, özel sektörde ve kamuda birçok...

Gündem2 ay ago

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Emekliye Zam Müjdesi! Resmi Açıklama Geldi: 10.000 TL Zam Yapıldı

GECE bu haberi duyan emekliler için büyük bir ferahlık sağlayacak gelişmeler yaşanıyor. Yarın, emekli maaşlarına yapılan artışla birlikte EMEKLİlere 10.000...

Trending