İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Belediye Başkanı’nın Yasak Aşkı Antalya’yı Sarstı! Şoförünün Karısı İle…

Antalya, Elmalı ilçesinin İYİ Partili Belediye Başkanı Halil Öztürk’ün, makam şoförünün eşi ile yaşadığı gizli aşkla çalkalanıyor… Skandal olay, şöyle meydana geldi: Elmalı’da yaşayan Ahmet Tilki (38), geçen yıl eşinden boşanmış olan bir çocuk annesi Sümeyra Ballı (31) ile evlilik kararı aldı. Çiftin 11 Nisan 2019’daki nikâhını ise seçimi kazanıp Elmalı Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Halil Öztürk kıydı.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞMIŞTI
Başkan Öztürk, ilk nikâhı olan töreni, belediyenin sosyal medya hesabından da paylaşarak, mutluluklar diledi. Belediyenin sosyal medya hesabından da, “Birlikte bir ömür diyerek yola çıkan Sümeyra ve Ahmet Tilki çiftinin nikâhını kıyan Belediye Başkanımız, genç çiftimize bir ömür boyu huzur ve mutluluk temennisinde bulundu” ifadeleri kullanıldı.

Öztürk, bir süre sonra ise Ahmet Tilki’yi, belediye şirketi Ebton A.Ş.’de işe alıp kendisine makam şoförü yaptı. Bu arada Ahmet Tilki, eşinin telefonunda Başkan Öztürk ile yazıştıklarını, gördü. Bunun üzerine geçen 20 Temmuz’da noter aracılığı ile işinden istifa etti.

Dilekçesinde eşi ile Başkan Halil Öztürk arasında uygunsuz resim ve yazışmaların olduğunu, Öztürk’ün eşine gönderdiği konum (adreste) buluştuklarını, bu durumu adresin çevresindeki kamera kayıtlarından tespit ettiğini belirtti.

SÜMEYRA BALLI İSE SOSYAL MEDYA AÇIKLAMALARINDA KENDİNİ SAVUNDU EŞİNİ ALDATMAKLA SUÇLADI

Şahsım adıma, boşanma sürecinde olduğum kişi tarafından sosyal medya üzerinde ve diğer iletişim kanallarından “Namusumu, şerefimi, onurumu” ayaklar altına alacak asılsız ve yersiz iftiralar, konuyla hiçbir alakam olmayan siyasi malzeme haline getirilmiş olmam,ve bir anne ! bir kadın olarak iğrenç ve kumpas dolu bir senaryoya alet edilmem beni,oğlumu ve tüm ailemi yıpratmış ve psikolojik olarak yıkıma uğratmıştır.. Ardı arkası kesilmeyen kadın cinayetlerinin artmış olduğu şu dönemde, boşanma sürecinde olduğum kişinin ölüm tehditleriyle karşı karşıyayım..
Ben SUMEYRA BALLI olarak şahsım ve ailemin adına hukuki sürecin başlatılması için gerekli başvuruları yapmış bulunmaktayım..
Bugune kadar sessizliğimi korudum,Ta ki ismimin, eş tarafından sosyal medya üzerinden kötü eylerimlerine bir kez daha alet edildiğini görene kadar..
Ben ve ismimin beraber anıldığı Belediye başkanı Halil Öztürk’te olmak üzere gerekli merciiler e gerekli şikayetlerde bulunulmuştur..
Üzerime atılan yersiz iftiranın asıl mağduru olarak,bir kadın,bir anne olarak Elmalı da ki tüm vatandaşlarımıza vicdanımın ses verdiği, yüreğimde ki cesaretle de beraberince bildirmek istiyorum..
RUH SAĞLIĞINDAN ŞÜPHE DUYDUĞUM O ŞAHSIN TAŞIMADIĞI YÜREĞE, BİR YİĞİT ANNESİ OLARAK, YİĞİT BİR YÜREĞE SAHİP KADIN OLARAK SONUNA KADAR MÜCADELEMİ DEVAM ETTİRECEĞİM.. KAÇMAK,KORKMAK,SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN LİNÇ ETMEK BENIM İŞİM DEĞIL !!
YÜREĞİN BIR MERT OLANI VARDIR, BIR DE NAMERT OLANI !! KARŞIMA ÇIKABILECEK CESARETI OLMAYAN O ŞAHIS VE ARKASINDA KI HERKESI MEYDANLARA DAVET EDİYORUM..

Bir yorum

Bir cevap yazın