İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yıldız Asyalı, Köpeğini İstiyor!

Ünlü oyuncu Yıldız Asyalı magazin gündeminde yer almaya devam ediyor. “Biraz empati yapın” diye sitem eden oyuncu köpeğinin elinden alınmasına isyan etti. Ebru Uluer isimli kişinin köpeğini alıp kendisini engellediğini söyleyen isim gözyaşlarını tutamazken ağlayarak açıklamalarına devam etti.

YILDIZ ASYALI GÖZYAŞLARINI TUTAMADI!

Yıldız Asyalı, sosyal medya hesabından köpeğini geri istedi ve gözyaşlarını tutamadı. Duruma isyan eden ünlü oyuncu “Bu ya canımı yakmak isteyenlerin bir oyunu ya da üstünde hiç durmayacağımı sananların ama hesaplarının tutmadığı bir oyunu ellerine yüzlerine bulaştırmaları?” şeklinde açıklamalar yaptı.

İşte Yıldız Asyalı’dan son dakika açıklamalar…

“Köpeğimi geri istiyorum” çağrısında bulunan Asyalı, paylaştığı videoda gözyaşlarını tutamadı. Asyalı açıklamasında “Ona zarar vereni mahvedeceğim!” dedi.

“BİRAZ EMPATİ YAPIN”

Asyalı sosyal medya hesabından şunları yazdı: “Sevgili dostlarım olay birtakım kişilerin anlamsız yorumlarıyla çorba kıvamına geldi. Kısaca şöyle açıklayacağım; köpeği Ebru Uluer’den sahiplendim.

Kendi ayarladığım araçla ücretini ödeyerek sabaha karşı İstanbul’a evime getirttirdim. Öğleden sonra Ebru Uluer beni telefonla arayıp köpeğin ameliyattan sonra yapılan son bir antibiyotik iğnesi olduğunu bir adamı yönlendirdiğini köpeği alıp iğneyi yaptırıp 1-2 saat içinde geri getireceğini söyledi.

Ben köpeğimi tanımadığım kimseye emanet etmedim. Ebru Uluer’in kontrolünde olduğu için adama güvenip verdim. Köpeğim gecikince Ebru Ulueri aradım fakat çoktan telefonumu engellemişti. Ve sonrasını biliyorsunuz…

Bu ya canımı yakmak isteyenlerin bir oyunu ya da üstünde hiç durmayacağımı sananların ama hesaplarının tutmadığı bir oyunu ellerine yüzlerine bulaştırmaları?

Ama burada olay hırs değil ben bir can sahiplendim, bağlanmam için 1 dk bile yeter. Çünkü ben bir anneyim ve o da işkence görmüş 4 ayaklı bir evlat… Lütfen gereksiz can yakıcı yorumlar yaparken biraz empati yapın sevgiler…”

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın