İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Konya’da Öğretmen Çift Canlı Dersteyken Kahreden Olay Gerçekleşti!

Çumra ilçesinde farklı okullarda sınıf öğretmeni olarak çalışan Mustafa ve Deniz Bayram çifti EBA üzerinden canlı ders verebilmek için bir buçuk yaşındaki çocukları Kumsal’ı üst katlarında oturan komşularına bıraktı.

Öğrencilere ders veren baba Mustafa Bayram ders arasında çocuğunu bıraktığı komşusuna yemek almaya çıktı. İddiaya göre komşu kadın kapıyı açmaya geldiği sırada minik Kumsal balkonda bulunan sandalyenin üzerine çıktı. Bir anda dengesini kaybeden küçük çocuk 7. kattan aşağı düştü.

Foto: İHA / Küçük Kumsal’ın cenaze töreninde acılı anne baba güçlükle ayakta durdu.

ANNE BABA PERİŞAN OLDU

Çocuğun aşağıya düştüğünü fark eden ailesi ve komşusu aşağıya inerken, çevredekiler de ambulansa haber verdi. Olay yerine sevk edilen sağlık görevlilerinin yaptığı kontrolde minik Kumsal’ın hayatını kaybettiğini belirlendi.

Küçük çocuğun cenazesi kaldırıldığı hastanedeki incelemelerin ardından merkez Karatay ilçesindeki Hacıveyis Camisi’ne getirildi.

Burada kılınan cenaze namazının ardından Kumsal bebek gözyaşları içinde Üçler Mezarlığı’na defnedildi. Cenaze sırasında baba Mustafa ve anne Deniz Bayram ayakta durmakta zorluk çekti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın